Přijeďte k nám do Českého lesa!
...a dopřejte si prvotřídní relax v našem pivovarském hotelu.

On-line rezervace

Léčebné zábaly

Originální léčebné zábaly s použitím sladového mláta

 

Terapeutické účinky sladového mláta:

1) fyzikální – sladové mláto zahřáté na teplotu 38 °C – 42 °C je po lékařské konzultaci přiloženo na problematická místa, tj. šíje, bedra, ramena a ruce. Postupné prohřívání vede k ústupu chronických artrotických potíží, zvýšenému prokrvení – odsunu metabolitů a ke zlepšení funkčních vlastností myoskeletárního aparátu (svalově-kloubního).

2) průnik látek příznivě ovlivňujících kůži, nehty, vlasy – vzhledem ke složení sladového mláta je pozitivní účinek obsažených vitamínů a bílkovin na kůži a kožní adnexa zcela prokazatelný. Vhodné je zejména k terapii atopických ekzémů, psoriázy (lupénky), dermatitid (dle typu) či problémů „se suchou kůží“. Uplatní se při kosmetické indikaci celulitid, při změnách kvality kůže a jako pleťové výživné masky.

3) celkový efekt vázaný na transport kůží

Forma podání:

  • forma teplých lokálních „paků“ – balíčků, zábalů
  • formou nátěru na kůži s následným zábalem
  • formou přísady do koupelí – varianta pro děti
 
 
...
...
.
«« předchozí pauza další »» ZAVŘÍT
.

Naše tipy - co u nás můžete vidět?

Výlet do Tachova

Dovolujeme si Vás upozornit, že NEJPOZDĚJI DNES musíte objednat, aby bylo možné úspěšné doručení fyzických dárků (pivo, pivovice, oblečení, suvenýry, pivní kosmetika...) do Vánoc. Elektronické dárkové E-poukazy samozřejmě zvládnete zakoupit kdykoli...