Přijeďte k nám do Českého lesa!
...a dopřejte si prvotřídní relax v našem pivovarském hotelu.
 

Kongresové služby

Strategickou polohou v blízkosti měst Mariánské Lázně a Tachov, pouhých 30 minut jízdy z Plzně po dálnici směr Rozvadov, je hotel U Sládka přímo předurčen pro konání Vaší konference, semináře, meetingu, prezentace nebo školení.

 

nové Kongresové a společenské centrum

Od dubna 2014 je pro vás v horním patře budovy Staré Sladovny otevřeno zcela nové, moderní a stylové Kongresové a společenské centrum.

Může se stát ideálním místem pro konání vašich jednání, přednášek, oslav, konferencí nebo společenských akcí. K dispozici je vám

  • projekční plátno
  • dataprojektor
  • flipchart
  • profesionální ozvučení (včetně bezdrátových mikrofonů)
  • vysokorychlostní WiFi

Na vaše přání vše doplní stylová pivovarská kuchyně – například obědy, večeře, rauty nebo coffee breaky. Rádi zajistíme také třeba gril párty či pivní degustace.

Možnosti uspořádání:

 

Jednací sál a salónek v hotelu

V klidných prostorách hotelu je dále k dispozici jednací sál a salónek s krbem s celkovou kapacitou až 100 osob. Prostor je vybaven kvalitním dataprojektorem, projekčním plátnem, zvukovou soustavou, DVD + video, možnost připojení k PC. Technická vybavenost hotelu umožňuje spuštění prezentace v TV na všech pokojích hostů. Veškeré prostory na přání vybavíme další běžnou konferenční technikou.

Pivovarské nádvoří

Pivovarské nádvoří je též reprezentativním prostorem, vhodným pro prezentace nových automobilů, či sjezdu a výstavy unikátních oldtimerů.

Teambuildingové akce

Mimořádná poloha našeho hotelu nabízí ideální místo pro pořádání teambuildingových akcí. K dispozici je půjčovna horských kol, desítky kilometrů značených cyklistických tratí, optimální podmínky pro pěší turistiku, tenisové kurty, fotbalové hřiště, běžecké dráhy, blízké koupaliště, možnost pronájmu kryté vnitřní sportovní haly pro volejbal či basketbal a připravujeme pro Vás další unikátní sportovní a relaxační nabídku.

Otevřít v novém okně

3D prohlídka

 
 
...
...
.
«« předchozí pauza další »» ZAVŘÍT
.

Naše tipy - co u nás můžete vidět?

Výlet do Tachova