Přijeďte k nám do Českého lesa!
...a dopřejte si prvotřídní relax v našem pivovarském hotelu.
 

PRAVÉ PIVNÍ LÁZNĚ

PRAVÉ PIVNÍ LÁZNĚ je lázeňská procedura připravená v rehabilitační vaně z vody a minerální vody ILSANO® o teplotě 34 °C. Přísadu koupele tvoří tmavé Koupelové pivo®, vyráběné tradiční metodou podle chráněné originální receptury hlavním sládkem rodinného pivovaru Chodovar, dále živá kultura pivovarských kvasnic, chmelové mláto a směs drcených bylin. Hladina lázně je pokryta charakteristickou pivní pěnou karamelové barvy a prostor aromatizován vůní čerstvě uvařeného tmavého piva.

Průběh procedury

Host je ponořen do připravené lázně, která díky příznivé teplotě vody způsobí postupně mírné zvýšení srdeční činnosti a aktivaci krevního oběhu v celé cévní soustavě. Lázeň prohřeje pokožku a uvolní póry kůže, kterými se při mírném pocení odplavují z podkoží škodlivé látky. Chmelové mláto působí jako očistný peeling odstraňující z těla unavené části kůže. Živá kultura pivovarských kvasnic předává pokožce celou řadu vitamínů B, proteiny a sacharidy a přispívá tak k celkovému zvláčnění a regeneraci pokožky. Kyselina uhličitá obsažená v minerální vodě ILSANO® ulpívá v podobě mnohačetných bublinek na kůži a tím napomáhá účinné relaxaci těla v jemně perlivé lázni. Pro vyrovnání krevního tlaku, zvýšení účinku koupele a umocnění relaxačního zážitku je hostům doporučována sklenice přírodního nepasterovaného piva Chodovar, které zároveň příznivě působí i v celém trávicím traktu.

Doba pobytu v lázni je 20 minut.

Po koupeli je host uložen na lůžko v prostoru pro relaxaci, zabalen do prostěradla a deky z ovčího rouna. Při tlumeném osvětlení a příjemné hudbě nastává fáze uklidnění organizmu. Prohřáté tělo dokončuje fázi pocení, srdeční činnost se zklidňuje, pozvolna klesá krevní tlak, uvolňují se svaly a obnovuje tělesná energie. Očištěná, omlazená pokožka přijímá účinné prospěšné látky, které po koupeli na pokožce ulpěly a postupně se vstřebávají póry do podkoží. Tělesný odpočinek má odraz v odpočinku duševním a uvolněné tělo dovolí i mysli odpoutat se a uvolnit tok pozitivních myšlenek a energie.

Doba odpočinku po koupeli je nejméně 20 minut.

 

Aktivní látky a jejich účinek

CO2: Účinek vyvolán fyzikální difúzí CO2 rozpuštěného ve vodní koupeli. Kůží přijatý oxid uhličitý je rychle odtransportován, takže nedochází k jeho městnání. Vzniká dilatace prekapilární artérie a kapilár. Snižuje se periferní odpor, nastává autotransfuse do periferie těla, pokles krevního tlaku a bradykardie.

Koupelové pivo®: Aktivní látky: sacharidy, Sacharomyces cerevisiae Hansen (pivovarské kvasinky), Humulus lupulus (chmel plazivý). Podporují regenerační schopnosti kůže, celkově zklidňují dermatické projevy a psychické disharmonie, dále způsobují pokles tlaku a zlepšení oběhu v periferii.

 

Indikace a kontraindikace

Indikace: Úspěšná léčba lupénky, celulitis, akné. Výborná antistresová terapie. Podpora regenerační schopnosti kůže, celkové zklidňení dermatických projevů a psychické disharmonie, pokles tlaku a zlepšení oběhu v periferii.

Kontraindikace: Nevhodné pro osoby s vysokým krevním tlakem, po operacích srdce, těhotné ženy od 3 měsíců těhotenství a děti do 15 let.

 

 

Otevřít v novém okně

3D prohlídka

 
 
...
...
.
«« předchozí pauza další »» ZAVŘÍT
.

Naše tipy - co u nás můžete vidět?

Výlet do Tachova