Přijeďte k nám do Českého lesa!
...a dopřejte si prvotřídní relax v našem pivovarském hotelu.
 

PRAVÉ PIVNÍ LÁZNĚ

PRAVÉ PIVNÍ LÁZNĚ je lázeňská procedura připravená v rehabilitační vaně z vody a minerální vody ILSANO® o teplotě 34 °C. Přísadu koupele tvoří tmavé Koupelové pivo®, vyráběné tradiční metodou podle chráněné originální receptury hlavním sládkem rodinného pivovaru Chodovar, dále živá kultura pivovarských kvasnic, chmelové mláto a směs drcených bylin. Hladina lázně je pokryta charakteristickou pivní pěnou karamelové barvy a prostor aromatizován vůní čerstvě uvařeného tmavého piva.

Průběh procedury

Host je ponořen do připravené lázně, která díky příznivé teplotě vody způsobí postupně mírné zvýšení srdeční činnosti a aktivaci krevního oběhu v celé cévní soustavě. Lázeň prohřeje pokožku a uvolní póry kůže, kterými se při mírném pocení odplavují z podkoží škodlivé látky. Chmelové mláto působí jako očistný peeling odstraňující z těla unavené části kůže. Živá kultura pivovarských kvasnic předává pokožce celou řadu vitamínů B, proteiny a sacharidy a přispívá tak k celkovému zvláčnění a regeneraci pokožky. Kyselina uhličitá obsažená v minerální vodě ILSANO® ulpívá v podobě mnohačetných bublinek na kůži a tím napomáhá účinné relaxaci těla v jemně perlivé lázni. Pro vyrovnání krevního tlaku, zvýšení účinku koupele a umocnění relaxačního zážitku je hostům doporučována sklenice přírodního nepasterovaného piva Chodovar, které zároveň příznivě působí i v celém trávicím traktu.

Doba pobytu v lázni je 20 minut.

Po koupeli je host uložen na lůžko v prostoru pro relaxaci, zabalen do prostěradla a deky z ovčího rouna. Při tlumeném osvětlení a příjemné hudbě nastává fáze uklidnění organizmu. Prohřáté tělo dokončuje fázi pocení, srdeční činnost se zklidňuje, pozvolna klesá krevní tlak, uvolňují se svaly a obnovuje tělesná energie. Očištěná, omlazená pokožka přijímá účinné prospěšné látky, které po koupeli na pokožce ulpěly a postupně se vstřebávají póry do podkoží. Tělesný odpočinek má odraz v odpočinku duševním a uvolněné tělo dovolí i mysli odpoutat se a uvolnit tok pozitivních myšlenek a energie.

Doba odpočinku po koupeli je nejméně 20 minut.

 

Aktivní látky a jejich účinek

CO2: Účinek vyvolán fyzikální difúzí CO2 rozpuštěného ve vodní koupeli. Kůží přijatý oxid uhličitý je rychle odtransportován, takže nedochází k jeho městnání. Vzniká dilatace prekapilární artérie a kapilár. Snižuje se periferní odpor, nastává autotransfuse do periferie těla, pokles krevního tlaku a bradykardie.

Koupelové pivo®: Aktivní látky: sacharidy, Sacharomyces cerevisiae Hansen (pivovarské kvasinky), Humulus lupulus (chmel plazivý). Podporují regenerační schopnosti kůže, celkově zklidňují dermatické projevy a psychické disharmonie, dále způsobují pokles tlaku a zlepšení oběhu v periferii.

 

Indikace a kontraindikace

Indikace: Úspěšná léčba lupénky, celulitis, akné. Výborná antistresová terapie. Podpora regenerační schopnosti kůže, celkové zklidňení dermatických projevů a psychické disharmonie, pokles tlaku a zlepšení oběhu v periferii.

Kontraindikace: Nevhodné pro osoby s vysokým krevním tlakem, po operacích srdce, těhotné ženy od 3 měsíců těhotenství a děti do 15 let.

 

 

Otevřít v novém okně

3D prohlídka

 
 
...
...
.
«« předchozí pauza další »» ZAVŘÍT
.

Naše tipy - co u nás můžete vidět?

Výlet do Tachova

Dovolujeme si Vás upozornit, že NEJPOZDĚJI DNES musíte objednat, aby bylo možné úspěšné doručení fyzických dárků (pivo, pivovice, oblečení, suvenýry, pivní kosmetika...) do Vánoc. Elektronické dárkové E-poukazy samozřejmě zvládnete zakoupit kdykoli...